Grafik komputerowy / Webdesigner

Ditutup Dipasang 7 tahun yang lalu Dibayar saat pengiriman
Ditutup

Jesteśmy studiem projektowym działającym na potrzeby firm z całej Polski.

Obecnie poszukujemy grafika komputerowego do współpracy zdalnej (z całej Polski) lub pracy na miejscu w Bydgoszczy.

Mamy Tobie do zaoferowania:

- Stabilne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

- Rozwój zawodowy - szkolenia, kursy;

- Umowa o pracę;

- Ciekawe projekty dla znanych marek.

Zakres obowiązków:

- Projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych;

- Obróbka oraz retuszowanie zdjęć;

- Projektowanie grafik na potrzeby witryn internetowych;

- Projektowanie całościowych widoków, makiet stron internetowych;

- Kreowanie identyfikacji wizualnej.

Oczekujemy:

- Biegła znajomość Adobe Photoshop, Illustrator oraz Indesign;

- Wyczucie estetyki i poprawne stosowanie elementów w projektach graficznych;

- Kreatywność;

- Rzetelność i ambitność w wykonywaniu zleceń;

- Doświadczenia minimum 2 lata na podobnym stanowisku,

- PORTFOLIO

Praca zdalna lub na miejscu w Bydgoszczy. Oferty, CV + link do PORTFOLIO prosimy kierować na adres mailowy lub w zakresie serwisu freelancer.pl

Osoby wysyłające CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Desain Grafis Ilustrator Desain Logo Photoshop Desain Situs Web

ID Proyek: #12886808

Tentang proyek

5 proposal Proyek online Aktif 7 tahun yang lalu

5 freelancer rata-rata menawar zł26/jam untuk pekerjaan ini

lherodpl

Chętnie nawiążę współpracę, rozliczenie na podstawie faktury, pozdrawiam Łukasz Herod Projektowanie Graficzne DOTPOINT

zł40 PLN / jam
(2 Ulasan)
2.7
czenzopl

★★★★★ Zaufaj nam. Jesteśmy na freelancer 4 lata, mamy dużo pozytywnych ocen ★★★★★ Działamy szybko i sprawnie. Wystawiamy FV.

zł37 PLN / jam
(6 Ulasan)
2.9