Architekt oprogramowania / technical leader

Ditutup Dipasang Oct 6, 2015 Dibayar saat pengiriman
Ditutup Dibayar saat pengiriman

ARCHITEKT ORPOGRAMOWANIA/TECHNICAL LEADER

INTITEK, francuska spółka dynamicznie rozwijająca się od 2007 r., zatrudniająca blisko 500 pracowników, wspierana przez prężnych akcjonariuszy, jest firmą oferującą usługi outsourcingowe, konsultingowe oraz projektowe w zakresie kompetencji IT, informatyki i inżynierii przemysłowej, automatyki i elektryki przemysłowej. Działalność INTITEK w Europie jest prowadzona w ponad 20 agencjach i oddziałach we Francji i poza jej granicami (Belgia, Kanada, Szwajcaria), w tym w 4 agencjach na terenie Polski: w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Katowicach.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności.

W kontekście kontynuacji szybkiego wzrostu i rozwoju w Polsce, INTITEK poszukuje współpracowników z potencjałem, którzy pomogą w dalszym rozwoju firmy oraz w wypełnianiu ustalonej strategii handlowej.

TWOJE OBOWIĄZKI

INTITEK poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Architekt Oprogramowania JAVA. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Integralność architektury oraz zapewnianie poprawności aplikacji

• Analizę, projektowanie, wdrażanie elementów rozwiązań w obszarze architektury technicznej oraz integrację

• Ścisłą współpracę z klientami oraz zespołem projektowym w celu wypracowania optymalnych i realnych rozwiązań projektowych

• Raportowanie o postępach projektu

WYMAGANE

• Wykształcenie wyższe w kierunku Informatyka, lub inne techniczne

• Przekrojowa wiedza na temat różnorodnych technologii, z naciskiem na technologie związane z Javą

• Wiedza w zakresie wzorców projektowych i dobrych praktyk tworzenia oprogramowania

• Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury aplikacji

• Minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Wysokie zdolności analityczne oraz organizacyjne

• Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach.

• Profesjonalne szkolenia.

KONTAKT

Ponieważ lubimy WYZWANIA we wszystkich obszarach działalności, 8 lat temu postanowiliśmy stworzyć firmę, dla której liczy się człowiek, niezależnie od tego, czy jest naszym klientem, czy pracownikiem.

Droga kandydatko, drogi kandydacie, jeśli pragniesz wykazać się przedsiębiorczością i uczestniczyć w rozwoju perspektywicznej firmy, dołącz do INTITEK!

Chcemy dzielić się z Tobą naszym entuzjazmem!

Czekamy na Pana(i) aplikację, w której prosimy uwzględnić oczekiwania finansowe

English (UK) Translator Java Penerjemah Bahasa Polandia Perancangan Perangkat Lunak

ID Proyek: #8626794

Tentang proyek

2 proposal Proyek online Aktif Nov 12, 2015